Firestone Building Products
Home
Kontakty
Administrace

Úvod

Firestone se svou sítí licencovaných realizačních stavebních firem pokračuje v nastavovaní měřítek kvality ve střešních systémech. Partnerství, které sdílíme s našimi aplikátory, nastartovalo společnost Firestone k tomu, aby se dostala do podvědomí zákazníků jako partner pro kvalitní a komplexní řešení střešních plášťů.

Ceníme si tohoto partnerství a současně vyjadřujeme své poděkování různými oceněními jako je např. cena "Master Contractor Award".

Chcete instalovat střešní systémy v zimních měsících, kdy se většinou teploty pohybují pod bodem mrazu, aniž byste porušovali technologické předpisy dané výrobcem?

Pak jsou pro Vás střešní systémy společnosti Firestone ty pravé. Řídíme se heslem "CO LIDÉ VYDRŽÍ".

Mimo jiné i z těchto důvodů se materiály Firestone EPDM a TPO používají i na Sibiři, kde není o extrémně nízké teploty nouze.

Střešní systém s dlouhodobou životností a spolehlivou funkčností je podmíněn nejenom užitím materiálu s vynikajícími vlastnostmi, ale taktéž je podmíněn profesionální instalací. Pouze profesionální realizační firmy, které úspěšně prošly tréninkovým programem v jednom z tréninkových center, jsou autorizovány k instalaci střešních systémů Firestone EPDM a Firestone TPO.

Pokud se chcete dozvědět více o technologiích Firestone a možné spolupráci s námi, neváhejte a kontaktujte nás. 

 valid xhtml,css www.firestonebpe.com designed by Maxdesign.cz

^Nahoru