Firestone Building Products
Home
Kontakty
Administrace

Výhody Geomebrány Firestone EPDM

Pružnost

Geomembrána Firestone EPDM zůstává pružná při nízkých teplotách až do -45°C, což umožňuje instalaci a použití v různých typech podnebí a terénu.

Velká průtažnost

Průtažnost více než 300% umožňuje Geomembráně Firestone EPDM protažení a přizpůsobení případným nerovnostem a pohybům podloží.

Odolnost proti průrazu

Geomembrána Firestone EPDM poskytuje lepší odolnost proti proražení hydrostatickým tlakem, než ostatní používané materiály.

Vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům

Geomembrána Firestone EPDM nabízí nepřekonatelnou odolnost proti UV záření a ozonu. Geomembrána vystavená působení normálních vlivů okolí má životnost přes 50 let.

Rychlá a snadná instalace

Geomembrány Firestone EPDM jsou dodávány ve vulkanizovaných plachtách velikosti až 15 x 61m, díky kterým se provádí méně staveništních spojů a pokládka je z jednovrstvých membrán rychlejší.

Minimální údržba

Geomembrána Firestone EPDM po instalaci nevyžadují žádnou nebo pouze minimální údržbu.

Příznivá k životnímu prostředí

Geomembrány EPDM vyráběné společností Firestone jsou inertní, s nízkým vlivem na životní prostředí při výrobě a používání. Továrny společnosti Firestone vyrábějící EPDM obdržely certifikát ISO 14001 osvědčující systém ekologického řízení výroby.valid xhtml,css www.firestonebpe.com designed by Maxdesign.cz

^Nahoru